Pared - Bogusław Kowalski

Zeszyt szkoleniowy - Standardy wspinaczkowe w Morskim Oku i Tatrach Słowackich

W zeszycie na 112 stronach znajduje się 46 schematów i opisów dróg wspinaczkowych zlokalizowanych na 30 ścianach i graniach. Ponadto rysunki zejść z trudno dostępnych szczytów, a także 3 mapki. Autorem wszystkich rysunków jest Wojciech Wajda, a w pracy nad opisami doradzali nam: Tomasz Kliś, Dariusz Porada, Marek Pokszan, a także Piotr Drobot, Rafał Kardaś, Andrzej Kłosowi, Adam Pieprzycki, Karol Witkowski oraz Grzegorz Głazek.

Na końcu zeszytu umieszczono "Poradnik taternika", w którym w zwięzły sposób opisane zostały zagadnienia związane z zagrożeniami występująymi podzas wspinaczki w Tatrach. 

Zachęcam do zakupu zeszytu "Standardy wspinaczkowe w Morskim Oku i Tatrach Słowackich"

Jak zakupić?

  1. Należy przesłać zamówienie na adres e-mail: moko@pza.org.pl
  2. W tytule emaila wpisać "moko", a w treści: ilość zamówionych egzemplarzy, dane do wysyłki oraz telefon kontaktowy.
  3. Koszt jednostkowy publikacji to 38zł brutto (+ 2zł koszty przesyłki zwykłej na ryzyko zamawiającego; polecony - 4,50zł i należy to zaznaczyć w zamówieniu).
    W przypadku zainteresowania większym zamówieniem należy kontaktować się, poprzez powyższy adres email, celem określenia kosztów wysyłki.

  4. UWAGA!: Zamów roczną prenumeratę Taternika i kup Zeszyt za 30zł brutto (+koszty wysyłki). Wystarczy to zaznaczyć wpisując w tytule zamówienia "MOKO+PROMO".

  5. Wysyłka będzie realizowana po dokonaniu wpłaty na konto PZA:
    Volkswagen Bank Polska 79 2130 0004 2001 0584 5458 0001 koniecznie z dopiskiem "moko".
  6. Zeszyt można kupić również w sieci Sklepów Podróżnika (w Warszawie, Bielsku-Białej,Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Poznaniu) oraz przez stronę internetową: www.sp.com.pl.