Pared - Bogusław Kowalski

Prezentacje multimedialne

Od lat organizuję i wyjeżdżam na wyprawy w góry egzotyczne. Stąd również w mojej ofercie znajduje się szkolenie, w trakcie którego relacjonując wyprawę pokazuję mechanizmy funkcjonujące w zarządzaniu projektem: od powstania pomysłu, poprzez jego realizację, aż po dyskontowanie ewentualnego sukcesu. Zasadniczą kwestią jest analogia pomiędzy ekstremalną wyprawą, a trudnymi projektami, jakie realizują ambitne firmy.

Doświadczenia w występowaniu przed publicznością zdobywałem w trakcie  szkoleń, kursów, a także festiwali (Krakowski Festiwal Górski, Przegląd Filmów Górskich w Warszawie, Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem,  Spotkania Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy „Kolosy” w Gdyni) prelekcji powyprawowych oraz specjalnych pokazów w domach kultury, klubach turystycznych i klubach wysokogórskich oraz firm sponsorujących moje przedsięwzięcia.

Jestem autorem zdjęć oraz tekstów (opowiadań, tekstów technicznych, polemik, wywiadów, relacji po wyprawowych) w czasopismach polskich i zagranicznych: Alpinist, Americane Alpine Journal, Climb, Desnivel, Góry, High, Magazyn Górski, National Geographic, Rock&Ice, Taternik, Tatry. Ponadto w 2003 roku opublikowane zostały zdjęcia w kalendarzu firmy Mentor S.A. – jednego z największych instytucjonalnych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce oraz w latach 2004 i 2005  w katalogach firmy Bergson - jednej z wiodących na polskim rynku w produkcji sprzętu i odzieży typu outdoor.

Zachęcam do skorzystania z oferty

Bogusław Kowalski